| crzmax72 a întrebat:

Un VW Golf 4 1.9 sdi din 2003 are computer de bord sau doar panou de martori?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

îți arată consumul instantaneu și media consumului?

| OldSoul a răspuns:

Standard, vine doar cu panoul de martori, dar se poate sa aiba daca primul proprietar a cerut asta cand a cumparat masina, sau daca unul din proprietarii ulteriori au adaugat aceasta dotare.
Desi, predominant, tind sa cred ca nu vor avea computer de bord avand in vedere motorizarea.

| UserRo10 a răspuns:

Poate sa aiba si calculator de bord in functie de dotari. Atunci era o dotare optionala