| andreipele a întrebat:

Cum vi se pare 3700E ca pret pentru un Golf 4 din 2003, inmatriculat, motor 1.4 full options, 137k la bord?

10 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Mult.

| DeKoniec a răspuns:

Destul de scump! Succes!

| olivert1310 a răspuns:

Mai pui 300 de euro si iti iei Passat din 2004 cu 230k la bord.

| andrei1993a a răspuns:

Prea mult, daca te duci in Germania iti iei o masina frumoasa si buna cu banii astia. Si golful e bun sa stii happy motorul 1.4 e destul de mic, mai bine iti iei 1.6. Putere mai multa si cam acelasi consum ca la 1.4. bafta happy

| CosminRR a răspuns (pentru andrei1993a):

Cum poti sa spui ca un motor de 1, 4 are acelasi consum ca un motor de 1, 6 la vw golf? Cred ca nici macar nu stii sa deschizi capota dar tu vorbesti de consum...

| andrei1993a a răspuns (pentru CosminRR):

Daca deschizi ochii mai bine ai sa vezi si ce am scris mai sus, am zis ca are CAM acelasi consum si clar mai mlta putere. Acum e decizia lui, dar presupun ca e tanar si cativa cai in plus nu strica pentru o jaruiala cand isi permite.
P.S. daca tot n-ai ce face deseneaza-mi in paint cum se deschide o capota ca nu stiu.

| CosminRR a răspuns (pentru andrei1993a):

Eram sigur ca o sa spui asta!
Si nu, nu are "CAM acelasi consum"! Consuma mult mai mult! Daca pentru tine un motor mic de 1, 4 pe o masina mare, grea are "CAM acelasi consum" ca la un motor de 1, 6...esti expert, ce sa mai.

| andrei1993a a răspuns (pentru CosminRR):

Ai dreptate, credeam ca vrei sa spui ca are consumul mai mic daca motorul e mai mic, dar asa e, daca motorul e de 1.4 e micut pentru un golf. Preferabil de la 1.6 in sus. bafta happy

| Sylwyu a răspuns:

Mult! La banii astia gasesti ceva mult mai bun

| ELU a răspuns:

Prea mult. dai 3000 maxim. eu unu nu as cumpara ca e foarte mic locul dintre bancheta din spate si scaunele din fata. daca ii break ii ok.