| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Buna ziua!
Volsw. tiguan 2011, conectez telefonul la bluethoot insa radioul se opreste doar cand sun si atat. Cand pun o melodie, nu se aude nimic decat melodia de la radio. Trebuie bagat intr-un mod stand by ca sa se auda doar telefonul sau cum pot proceda?
Merge doar apel, insa melodia nu

Răspuns Câştigător
| cyberalex a răspuns:

Da, este un bug din fabricatie, multi pornesc player-ul in phone inainte de al lega cu masina.
Solutii: inpair, reboot tel, pair, foloseste alta apps pentru BT, incearca cu alte telefoane.