| fitter a întrebat:

Camera HD GO PRO... ce parere aveti? merita banii? as dori sa mi-o achizitionez deoarece am auit la majoritatea oamenilor ca este o achizitie buna.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pentru pus pe masina este mai mult decat ok raport calitate/pret. Daca vrei calitate nu este ok camera, dar nici nu filmeaza rau sa spui ca nu intelegi ce e in filmare!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice aparat depinde si de fabricant daca e japonez sau nemtesc atunci nu da probleme important e sa il ingrijesti bine si sa nu fii obsedat ca sa stai toata ziua cu el butonandu-l ai sa vezi ca iti dureaza si 8 ani de zile. Asa spun si de mobile unii ca Sony Ericsson e un rahat dureaza putin bateria ca Samsung e nu stiu ce si eu am avut un SE mi-a durat 3 ani pana cand pisica mi-a rupt cablul de la incarcator si un Samsung de 5 ani e cu clapeta si ii tine inca bateria bine, bafta.

| fitter explică:

Am auzit*

| fitter explică:

Da inteleg.asta la telefoane stiu cum este, dar eu vorbeam de o camera video care nu este foarte mare si as dori sa o achizitionez sa o pun pe masina cand merg la ``plimbari``...