| bbb a întrebat:

Cand estimati ca in Romania vor exista drumuri in adevaratul sens al cuvantului?

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Assiris mi zici si mie unde ai gasit un drum bun? eh suntem in europa cu recordul pentru cel mai scump kilometru de autostrada european.Nu avem strazi fratilor ( cind trebuie sa calatoresti in romania iti vine griata (( in senul cel mai serios (.

http://www.youtube.com/watch?v=5kHMF0AkDBw&feature=related

10 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Cand vin turcii sa ni-le constuiasca.Pa cuvant.

| monicaclaudia a răspuns:

Eu sper curind (( pentru asa nu se mai poate (. dar nu cred ca asa ceva va fi posibil in viitorul apropriat (.

| MihaiA a răspuns:

10 15 ani happy

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu cred ca aceasta minune se va intampla prea curand...nu o sa avem drumuri bune. cel putin nu cred ca o sa le apucam noi... poate descendentii nostrilaughing

| somebody a răspuns:

Cu 4 km de autostrada in 2 mandate fa si tu socoteala... laughing

carla
| carla a răspuns:

BBB... buna intrebare. Eu zic sa o intrebam pe Mama Omida poate ne spune ea cand...noi sigur nu ghicim!

assiris
| assiris a răspuns:

Drumuri exista in Romania numai ca acei care merg pe ele se duc si nu se mai intorc.

| cosss a răspuns:

Serios? cred ca niciodata... la ce nesimtiti ne conduc... si noi la cat de prosti suntem... ne meritam soarta...

| dewoo a răspuns:

Niciodatawinking

| benito35 a răspuns:

Niciodata...sigur sunt prea multi hoti in tara asta sa se poata face ceva bun.