| boss97 a întrebat:

Cand faci scoala de soferi cam cat costa categoriile B,C, D?

Răspuns Câştigător
| Gabitzu9292 a răspuns:

Categoria B: in jur de 300 de lei Categoria C+E - 800 RON Taxa de şcolarizare
• 1.100 lei (cu permis categoria C sau subcategoria D1). Suma poate fi platită integral sau în trei rate, prima rată fiind de minimum 600 lei.
• 800 lei (când urmează cursurile pentru categoria C sau CE). Suma poate fi platită integral sau în trei rate, prima rată fiind de minimum lei.
• 1.600 lei (când posedă doar categoria B). Suma poate fi platită integral sau în trei rate, prima rată fiind de minimum 1.000 lei.

Neachitarea la timp a taxei atrage penalizări de 0, 5% pe zi din suma datorată.
Se poate plati în numerar la casieria şcolii sau prin ordin de plată în contul nr: RO52BRDE410SV20828554100 BRD - ACADEMIEI sau
RO29TREZ7045069XXX001917 - TREZORERIA SECTOR 4