| Negreanu_Stefan_1997 a întrebat:

Care arata mai bine la carcasa pe dinafara o Jetta VI 2011 sau un Volkswagen Passat b7 2011?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Carcasa? da ce e telefon?

poate caroserie... iar gusturile difera de la persoana la persoana

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La caroserie, Jetta arata mai bine. Asa e si la modelele anterioare, dupa gusturile mele.
Passat-ul e prea lung pentru latimea aia, se vede ca e facut din piesele folosite si la alte masini, cum cere traditia VAG.

| Dzeko7 a răspuns:

Dupa parerea mea Volkswagen Passat b7 2011 arata mai bine.

| AndyPeScurt a răspuns:

Poate vroiai sa spui caroseria.
Totusi mie imi place mai mult Jetta la caroserie decat passatul.
Daca era passat cc era alta treaba.
Dar gusturile difera.