| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna marca de anvelope pentru masina?

7 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Depinde daca vrei pentru Iarna incearca Michelin, GoodYear sau Dunlop, Daca vrei ceva pentru vara si sport incearca Pirelli sau HPI! Acuma depinde in ce sens te intereseaza cauciucurile!

| relian a răspuns:

Michelin sint cele mai bune la nivel mondial.Nu exista altele mai bune.Sint cele mai de calitate.Ar urma apoi o marca de care probabil multi nu au auzit si anume Yokohama.Deci asta este topul MICHELIN, YOKOHAMA si restul lumii.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Toate anvelopele noi (care nu sunt facute de S.C X SRL) sunt bune.

| ginoeugen23 a răspuns:

Semperitbig grin

| mcdeliric1 a răspuns:

Dupa parearea mea Michelin, dar nu poti sa zic nimic de ceilalti producatori, toate sunt bune.dar un lucru e sigur, cele mai bune sunt cele noi nu cele second-hand happy.

| Solon a răspuns:

Nu stiu daca exista cea mai buna. Sunt mai multe anvelope de calitate foarte buna: Continental, Dunlop, Michelin, GoodYear, Pirelli...

| FCSB24 a răspuns:

Michelin...