| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre masinile:Spark, Chevrolet aveo, Ford Fusion, Ford Ca, Ford Fiesta, Opel Astra Classic III, Opel corsa, Skoda Fabia, Suzuki Splash, Suzuki Swift, Citroen C3, Citroen C1, Dacia Duster, Dacia Sandero, Dacia Logan, Fiat punto Classic, Fiat albea, Fiat Panda, Fiat Grande punto credeti ca e mai buna pentru incepatori? De ce? Poate sa imi descrie cineva fiecare masina in parte si sa imi zica ce e bun si ce nu? Nu ma intereseaza viteza.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cum spunea si cineva inaintea mea sunt masini din clase diferite care nu pot fi comparate dar eu fara nici un fel de discutie as merge pe Opel Astra Classic III urmat de Skoda Fabia, desii sunt din clase diferite nu este mare diferenta intre cele doua si poti alege care din modele doresti. Opel-ul are revizii si piese ieftine, in timp ce Skoda are consumul ceva mai mic dar nici opel-ul nu sta rau la consum mai ales la modelul diesel. Restul ies din chema din diferite motive, piese scumpe, fiabilitate mica, consum mare, manevrabilitate proasta si asa mai departe. Opel-ul are toate avantajele!

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Gama Opel. Consum mic, fiabile, usor de condus, iar cel mai important, piesele sunt cele mai ieftine, si gasesti peste tot. Si vechi si noi. Ca si incepator, nu exista sa nu ai probleme. Deci> Opel. Pa!

| adriangabor92 a răspuns:

Dacia Duster

| unknownn a răspuns:

Toate sunt la fel de bune.

| MindExplode a răspuns:

Citroen C3 e mai mica si mai confortabila.

| OaKi12 a răspuns:

Sunt masini din game diferite, nu prea pot fi comparate.

| cristibogaciu a răspuns:

Citroen c3

| Mytza_6160 a răspuns:

Opel Astra Classic III