| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai potrivita masina pentru drumurile din Republica Moldova si sa nu consume exagerat de mult

15 răspunsuri:
| alex_7264 a răspuns:

Ori iti iei masina ca-lumea ori ba. o masina buna te va scoate si pe drumuri neasfaltate sau ma rog (din astea)winking

daniela
| daniela a răspuns:

Loganul este o masina destul de ieftina si eficienta

Shin
| Shin a răspuns:

Dacia Logan tongue

| florinel_8849 a răspuns:

Lada niva

| JeSa a răspuns:

Dacialaughingveche

| beny a răspuns:

Skoda octavia II are taicamiu si consuma 5, 6l/100km si ii silentioasa nai treabawinking

| Oktavian a răspuns:

Eu cred ca "Niva"

| ciumpalaku a răspuns:

Jiguli

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Chevrolet Spark.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O masina nationala a lor: http://www.youtube.com/watch_popup?v=wTgdoQRlwns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Căruta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niva

| sam1 a răspuns:

Parerea mea... vw polo.

| valerca a răspuns:

Lada

| sabin_5111 a răspuns:

Exact o Dacia Logan sau un Ford Fiesta, are unchi-meu e o masina super si nu consuma mult.