| alecs94 a întrebat:

Care e cea mai rapida motocicleta? sau motor cu vreti voi sa ii spuneti

Răspuns Câştigător
| emoboy a răspuns:

Acabion GTBO dar deja nu mai stii ce este! 556Km/h! Nu mai e aceeasi pozitie ca la motocicleta mai mult e ca la masina! Dar pentru ca are 2 roti principale se spune ca este motocileta, mai are 2 roti in lateral pentru a nu se rasturna dar acestea se ridica dupa ce prinzi nitica viteza! Dar la fel cum a spus @zetmada86 MTT Turbine Superbike este cea mai rapida motocicleta cu adevarata forma de motocicleta!

5 răspunsuri:
| zetmada86 a răspuns:

Cred ca MTT Turbine Superbike Y2K, e propulsata de o turbina de elicopter

| kidboo a răspuns:

Suzuki hayabusa. dar eu unul prefer yamaha r1/r6:X

| MariusToc a răspuns:

Yamaha
R1

| Ballet a răspuns:

Buna big grin
F4 R 312 Care atinge 340 Km din cate stiu eubig grin
Pa-pa

| bogdanbm a răspuns:

Cea mai puternica motocicleta de serie este suzuki hayabusa.