| Laurentziu1234 a întrebat:

Care e diferenta dintre Lamborghini Urus si Urus mansory? Am tot vazut pe Instagram si Youtube. Nu am vazut in realitate niciodata mansory. Si chiar si asa se poate cumpara? Se poate comanda din reprezentanta?

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Mansory ca sa-ti dau exemplu sa intelegi direct, e o firma de "tuning" mai exclusivista, la fel ca Mercedes *Maybach*, BMW *Alpina* si alte exemplare

Ca sa-ti raspund la intrebarea pusa de tine

Cel Mansory e mai tunat, ex : are capota din carbon, mai multi cai, etc

| Alverto a răspuns:

Https://www.mansory.com/car/venatus-wide-body
Dai la "tradu" dacă nu înțelegi!
Sigur. Este ca Mercedes Brabus dacă înțelegi.