| Gr4ff3R a întrebat:

Care e masina voastra preferata si marca?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bmw 320d compact din 2005 si Enzo ferrari.

| MaxiValau a răspuns:

Marca: Audi
Masina: nu sunt sigur pe care sa o aleg dintre Audi A8 2011 si Ferarri California

| buburacer a răspuns:

Aia care o are fiecare.nemultumitorului i se ia darul.

| PaulCCraciun a răspuns:

Cu siguranta BMW-ul, ca si sloganul, the ultimate driving machine. Atat am avut de spus!

| florinbutzy a răspuns:

Bmw 320d cabrio :X

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pff
BMW X6love struck,bineinteles cine isi permite o asemenea masinalaughing
Dar dintre masinile care se pot cumpara mai usorlaughing Mitsubishi outlander si opel vectra straight face

| Dany008 a răspuns:

Daca ar fi sa imi cumpar ar fi Hyundai coupe
preferata ii Nissan :skyline, 350z, 370z
si cel mai tare imi place :Gumpert apollo si SSC ultimate aero

| alex2000maxx a răspuns:

Nissan Skyline GT-R masina si marca Mitsubishi.

| Tomy98 a răspuns:

Dacia Logan Cup, dar marca preferata este BMW.(ador modelleeee clasicedevil:X )