| Anonimus1110 a întrebat:

Care este cea mai ieftina versiune dacia logan?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cea mai ieftina e cu motorizare 1.2 benzina, cheala, fara nici o dotare.
Intra pe www.dacia.ro si intra pe Noul Logan, apoi apesi pe configurator ca sa vezi toate versiunile, sa stii cat costa fiecare.

| Jipa95 a răspuns:

Logan 2005 1.4 benzina, fara nici o dotare pe ea ( AC, oglinzi electrice, proiectoare, geamuri electrice, si asa mai departe )

| MariusF23 a răspuns:

Cel mai ieftin logan (fara tichet rabla) e 7000 euro. Pe el ai:
•Bare de protecţie faţă şi spate negre;
•Jante de oţel de 15" cu capace mini, Arges;
•Oglinzi retrovizoare negre cu reglaj manual din interior;
•Mânere deschidere uşi din interior şi din exterior negre;
•Direcţie asistată;
•ABS, repartitor electronic de frânare şi AFU;
•Sistem de control al traiectoriei (ESP) cu funcţia ASR;
•Faruri de zi;
•Airbag frontal şofer;
•Airbag frontal pasager cu deconectare manuală;
•Airbaguri laterale faţă;
•Kit pentru fumători (scrumieră mobilă şi brichetă);
•Tapiţerie Acces;
•Planşă de bord Carbon Foncé;
•Consola centrală neagră și panouri uși carbon Foncé
•Scaune față cu reglaj longitudinal și reglaj al spătarului;
•Sistem isofix de fixare a scaunelor pentru copii pentru locurile laterale spate;
•Gear Shift Indicator (GSI = indicator pentru shimbarea treptei de viteză);
•Sistem de monitorizare a presiunii în pneuri.