| Youger a întrebat:

Care este diferenta intre Range Rover si Land Rover? Nu sunt produse de aceiasi firma?

Răspuns Câştigător
| Gheorghe_Samoila_1983 a răspuns:

Salut!
Range Rover este doar unul dintre modelele marcii Land Rover. Asa ca Land Rover este marca, iar Range Rover este modelul.
www.siteauto.ro

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Diferenta e in modelul masinii 4x4 si cea de drum normal, extrasurile care le are si alte minuni cum ar fi caii putere si consumul de combustibil.

| dominyksk a răspuns:

Salut ba da, sunt produse de aceeasi firma doar ca range roveru sunt jeepuri de oras si land rover jeepuri de teren din cate stiu big grin