| catalin94 a întrebat:

Care este varsta minima pentru obtinerea permisului de conducere categoria B...cand pot da cel mai devreme de permis?

Răspuns Câştigător
| Alynutzza_1477 a răspuns:

Sal. Poti face scoala de soferi inainte sa implinesti 18 ani cu 3 luni, dar permisul numai la 18 ani il poti obtinehappyCiao:*

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Varsta minima pentru obtinerea permisului categoria B este de 18 ani.

| BassHunter13 a răspuns:

Scoala o poti incepe inainte cu 90 de zile de a face 18 ani! dar examenu nu il poti da numai dupa implinirea acestei frumoase varstehee hee

| XpLoD_6585 a răspuns:

Trebuie sa ai impliniti cel putin 18 ani, dar cursurile le poti incepe cu 3 luni inainte.

| BAM_7947 a răspuns:

18 ani... dar din cate stiu poti incepe scoala de soferi cam cu 3 luni inainte de implinirea varstei

| Sofer a răspuns:

Varsta minima este 18 ani.