| scumpikasmyle a întrebat:

Care mașină este mai frumoasă Land Cruzier sau Land Rover?

Răspuns Câştigător
| FPI a răspuns:

Gusturile nu se discuta in primul rand in al doilea ce ai scris tu pe langa ca ii incorect nici nu poate fi numita comparatie Land Cruiser de la Toyota ii model pe cand Land Rover ii companie auto daca vrei sa faci o comparatie alege un model de la Land Rover si atunci am sa-ti zic care-mi place mai multwinking

5 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Land rover

| theeminemshow a răspuns:

Frate Land Cruiser e poate masina off-road nr 1 in lume. Poate nu ati avut tangenta cu asa ceva dar eu am avut si stiu ce inseamna.Sunt extrem de fiabile si nu ramai nicaieri cu ele.Doar modelul Toyota Land Cruiser da peste cap toate modelele Land Rover in toate punctele de vedere, spun asta din surse sugure.Land Cruiser a revolutionat lumea masinilor off-road si uimeste din nou cu noile modele.Aceste masini sunt proectate sa reziste la orice fel de mediu si in orice fel de conditii.Inainte sa raspundeti documentativa si tineti minte ca nu tot ce zboara se mananca si ca nu tot ce ne baga pe gat Uniunea Europeana e comestibil.Sa alegem cu cap si cu o buna informare.

| scumpikasmyle explică (pentru theeminemshow):

Ma da esti bun sa raspunzi la o intrebare

| scumpikasmyle explică (pentru theeminemshow):

Daca raspundeai cu citeva zile in urma precis iti dadeam funda tie!

| DanyGTO a răspuns:

FPI are dreptate gusturile nu se discuta dar eu iti recomand Land Rover