| GyeBaek a întrebat:

Care masina e mai faina, mai ieftina si mai rezistenta dintre ferari si lamburghini.

Răspuns Câştigător
| danny_7173 a răspuns:

Lamborghini consuma ceva mai putin! dar dintre astea doua sunt la fe; l de bune la motor si la viraje

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Marci italiene la fel de bune si de scumpe.

| CodRiNitu a răspuns:

Nici una nu e mai rezistentawinking Eu asa cred! Ca amun2 sunt mici, joase si scumpe.hee hee!

| danny_7173 a răspuns:

Dintreastea 2 lamborghini consuma mai putin dar in rest sunt la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa-ti iei asemenea masini pentru asemenea tara.Treaba ta! daca vrei sa-ti iei o masina doar pentru a atrage atentia...mai bine iti iei ceva mai pentru drumurile Romaniei si o tunezi. daca esti in alta tara. ia-ti ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre astea doua lamborghini consuma mai putin si in rest sunt la fel numai ca ferari este mai sus de podea decat lamborghini

Răspuns utilizator avertizat