| flysky a întrebat:

Care poseda permis auto categoria B? De cate ori ati dat examenul? La ce ati picat?

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Am categoria B din 29. 10. 2007. Mai am categoria C din 3. 11. 2008, Categoria BE si CE din 28. 11. 2008 si sper ca de maine adica 14. 10. 2009 sa ma pot lauda si cu categoria A. Nu am picat niciodata examenul toate cele 3 examenele fiind promovate din prima incercare.

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am dat examen de trei ori si am picat la taseu, motivul a fost ''instabilitate la volan ''.

| covexrobu a răspuns:

Revin si corectez. Astazi 14. 09. 2009 am obtinut permisul de conducere categoria A.

| stealthb a răspuns:

Am luat sala cu 25 din prima si orasul tot din prima. Am facut scoala pe o Skoda Octavia 1. 9TDI. Am citit legea si regulamentul de aplicare cate o data si am facut multe intrebari si 40 de chestionare.

| Ingerasull99 a răspuns:

L-am luat cu 24, din a 2 a oara, am facut pe seat ibiza, am condus cateva masini chiar si visul meu. Am picat la sanctiuni, prima data nu invatasem!

| lul23 a răspuns:

Intampini dificultati in ati dobandi permisul auto?
Din ce judet esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate intrebari auto pentru a lua sala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai laudarosi pe acest sait

| Lale_2033 a răspuns:

L-am luat cu 25 din prima si orasul tot la fel, din prima. Nu e chiar asa de greu, mai ales daca iti place sa conduci.

| miky_5469 a răspuns:

Eu am luat din 2000 si am dat in aceeasi zi si sala si traseul si le-am luat din prima!