| Petru21 a întrebat:

Care stie de ce bmw seria 3 e46 coupe are 4 geamuri electrice cand cele de pe spate se deschid orizontal ca la renault kangoo? Pentru ce sunt celelalte 2 butoane pentru geamuri?

1 răspuns:
| PhDachiever a răspuns:

Pe portiera soferului se afla 2 butoane, pentru geamul sau, si al pasagerului, precum si cele pentru reglajul oglinzilor. In consola centrala (langa frana de mana) se afla cele 2 butoane pentru geamurile din spate, ce se 'desprind' in exterior.