| youaly a întrebat:

Care stie site'uri cu vanzari urban motocross? Fundabig grin!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Primul ar fi bikeshop, dupa aia forumul motociclism, mobile.ro sectiunea motociclete, dupa aia autovit sectiunea motociclete, apoi forumul 4x4 sau forumul 4tuning in ultima instanta si la toate site-urile pui filtru pe motociclete de tip cross si gasesti aproape sigur ceva ok. Ar fi bine sa te interesezi pe forumuri pentru ceva ieftin si bun sau sa te duci la un targ!