| Toxi2KWorld a întrebat:

Care stiti un site de download chestionare 2015 auto pentru categoria b conform cu cele de la politie va rog mult... am gasit multe site-uri de tot rahatu...cu mii de reclame si erori, macar un site in care pot downloada program chestionare pe calculator dau funda pls

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt 1148 de intrebari
le gasesti pe toate aici http://www.scoalarutiera.ro/cautare
eu le-am luat pe toate la rand si unde nu am raspuns corect am vazut explicatia video si am cautat repede si in codu rutier sa vad ce scrie

7 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Pe e-drpciv.ro, eu acolo am făcut chestionare care erau asemănătoare cu cele de la sală şi l-am luat cu 23, trebuie să faci cel puțin 23 de puncte acasă ca să ai şanse să-iei şi m-a costat un € ca să-mmi dea toate întrebările. O zi bună

| LadyLilith a răspuns:

Drcpiv.ro Fuctioneaza doar cu Explorer sad

| Mykymu a răspuns:

Chestionare Auto de pe Magazin Play.

| Just4Joker75 a răspuns:

Salut! intra aici : e-drpciv.ro si gasesti acolo chestionare ca la examen ( sala )

| Just4Joker75 a răspuns:

Eu intru de pe Chrome pe e-drpciv.ro si imi merge perfect

| IonutMadalin1 a răspuns:

DRPCIV este cel mai bun site de chestionare(pacat ca merge sa faci doar 3 pe zi)

| ingerdemonic a răspuns:

Descarca de pe magazin play chestionare auto... chiar asa se numeste aplicatia, e din 2014 dar sunt aduse modificari si crede-ma nu s-a schimbat mai nimic din 2015, regulili de fapt sunt aceleasi... eu de pe aplicatia aia am invatat si am luat salahappy