| byka1986 a întrebat:

Am un prieten care face scoala de soferi si are nevoie de chestionare auto 2012. Am cautat pe net inclusiv pe DRPCIV dar nu am gasitpe nici un site posibilitatea de downloada aceste chestionare. Va rog daca stiti sa imi spuneti un site sau un link de download pentru chestionare auto 2012.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E varianta aia cu DIDIRUT (ii zice si rezolvarile) dar tot online se fac si ar trebui sa aiba internet, ori isi ia cartea cu legislatia si invata de acolo intrebarile, e buna si cea din 2010 - 11'' pentru ca pe mine asta de 12'' pentru c - ce si d m-a costat 57 de lei.

| byka1986 explică (pentru mgtow):

Nu are internet

| mgtow a răspuns (pentru byka1986):

O ia pe aia din 2010 sau 11'' la un pret mai redus ca le vand la mana 2º multi din fostii cursanti la scoala de soferi (dar pentru ce categorii vrea sa dea)?

5 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ai aici toate intrebarile care pot sa-ti pice www.autozbot.net78.net

| Whatafy a răspuns:

Http://dli.ro/chestionare-auto/ - site-ul acesta a aparut acum in 2012 si toate intrebarile si grafica este noua, deci ai si intrebari din 2012, vezi daca te ajuta, mie mi se pare unul dintre cele mai tari de pe net. Sa imi spui cum ti s-a parut.