| Num3Ascuns a întrebat:

Care sunt cele mai ieftine masini? Care masina are cel mai bun raport calitate pret?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Masini de calitate si bun pret pot fi orice marca straina din germania sau japonia mai binewinking si sa tio vanda cineva de incredere care iti da o masina sa te tina cativa ani pana ii se intampla ceva

| DaftPunk a răspuns:

Poi vezi si u pe reclame, pe net. Mie imi place http://www.ibherdesign.com/eb/Hyundai/Hyundai-coupe-body-kit.jpg asta ptc am o din asta. Da imi place la nebunie.

| Andr3yCzz a răspuns:

Cea mai ieftina=Trabant
Cea mai buna calitate-pret :-s DACIA!

| Lampardinho a răspuns:

Dupa mine cea mai buna masina e skoda octavia e ieftina buna si are capacitate de benizna apoape cat hundaiu