| suddent a întrebat:

Care sunt conditiile si ce posibilitati am pentru a efectua o recarosare auto? Cum se procedeaza?

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Schimbarea caruseriei se va face numai in ateliere ce detin autorizatie, pentru a efectua astfel de operatii. Aceasta este o conditie verificabila la acordarea omologarii vehicolului in noua configuratie. Pentru mai multe detalii este bine sa va prezentati la RAR -ul din raza localitatii in care locuiti.

| jstme a răspuns:

Pai daca ai dacie e f simplu... tai stalpul masinii pe care vrei sa o recarosezi(partea aia cu datele dp sasiu sau ceva de genu)si il sudezi pe cealalta caroserie si, voila, o masina recarosatabig grin...ciauless