| Num3Ascuns a întrebat:

Care vi se par cele mai frumoase masini din lume? Si as vrea sa imi aratati si poze cu aceasta.Adica www...

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nissan gtr, aston martin db9, corvett z6, mercedes mclaren, dodge chalanger 2008, mustang gt 500, dodge viper, ford gt, camaro ss, porche carrera gt, lomborghini reventon, mitsubishi lancer evolution, nissan 350z roadster, audi r8, toyota supra, bmw m1 concept, bmw z4 cabrio, lamborghini mucielargo, dacia duster concept, toyota celica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pagani zonda e cea mai tare

| ESET a răspuns:

Vrei masini originale? priveste! http://www.auto.ro/......pe-cortina