| Denila123 a întrebat:

Care vopsea e mai buna, kober, sau Emanuel inpermebiabila,,?
Vreau sa vopsesc tractoru

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Atât KÖBER cât și "Emanuel inpermebiabila" au zeci și zeci de sortimente deci nu poți compara prune cu cartofi.

Pese - Dedeman NU vinde "mizerii". De cât dai, de atâția ai - știi vorba...

| Denila123 explică (pentru sierra1):

Am cumpărat danke, 24 lei?

| KovacsB a răspuns:

Te duci la mai multe magazine de vopseluri auto si vezi cine are body industrial 1k este cam 50 -60 lei litrul ti-o prepara pe loc la ce culoare vrei, este mult mai rezistenta decat mizeriile din Dedeman si se usuca in 20 de minute.
Cea impermeabila nu este pentru asa ceva.