| djhateme a întrebat:

Carub model 3806.este un kit care cica contine inchidere si alarma.deci sa inteleg ca se inchid/deschid ambele portiere? mentionez ca masina nu a mai avut montat inchidere centralizata sau alarma.masina este un opel corsa 2 portiere 96.deci,din alarma pot inchide/deschide portierele eventual portbagajul? multumesc

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Portierele da, portbagajul cu cu modelul 3806, decat cu varful degama de la Carub nu mai retin cum se numeste!