| Marian9978 a întrebat:

Cât costă sa dai de permis auto?

Răspuns Câştigător
| Stelar_Albastru_2001 a răspuns:

Costă în jur de 1600 de lei, iar acest total se împarte în 500 de lei dosarul, iar restul se acumulează pentru taxe și instructor. Însă, la acești bani, dacă nu ai timpul necesar ca să mergi până la școala de șoferi, poți lua un pachet special, VIP, pot spune, care include taxă de școlarizare, analize medicale și aviz psihologic, taxa de rezervare a mașinii în ziua examenului și posibilitatea de a alege locul de unde vrei să începi orele practice de condus. Dar poate să difere de la județ la județ.

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Buna! Te costa in jur de 800 de lei asta daca nu alegi sa cumperi ore.De categoria B desigur.

| JackR a răspuns:

Examenul sau spaga?

| xSatan a răspuns (pentru JackR):

laughing))) ahahahahahah

| Marian9978 explică (pentru JackR):

Examenul laughing

| ionutz2240 a răspuns:

900-1200 daca nu chiar mai mult depinde de scoala pe care vrei sa o urmezi.