| Ciprian_Toncean_1982 a întrebat:

Cat de des va spalati masina si cat de multumiti sunteti de oamenii care se ocupa de ea?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

2 ori pe luna, schimb spalatoriile de obicei... care e mai aproape

| AgathaRo a răspuns:

Exteriorul odata pe saptamana, iar interiorul depinde daca am si alti pasageri. La cei de la Mol am obiceiul sa le las tot timpul de o ciorba.

| CMaria21 a răspuns:

De doua ori pe luna si sunt foarte multumita de oamenii care se ocupa de ea!

| Piratul10 a răspuns:

O spăl cum este mai murdara ca sa arate bine.Si am o părere buna despre acei oameni.

| Andrey12 a răspuns:

Eu odata la o saptamana, in functie de "mizeria" de pe / din masina. Sunt multumit de oamenii care se ocupa de ea, masina arata bine. FUNDA?