| WayhaughtK a întrebat:

Cat dureaza testul psihologic la scoala auto?
Si ce primesti la test?

4 răspunsuri:
| MadalinVoicu98 a răspuns:

Dureaza maxim o ora, primesti niste voi care le completezi cu date personale serie buletin etc adresa, dupa niste foi cu labirinte trebuie sa urmaresti unde se duc fiecare la ce cifra indicata si sa notezi cifra, si dupa apesi pe un buton la calculator cand vezi literele S si Z!

| LQH a răspuns:

La mine a fost altfel, poate depinde unde îl dai, l-am dat acum o lună și mi-a dat doar o foaie cu pătrățele cu linii care ies din câte un colț sau latură a lor și trebuia să le încercuiesc pe cele cu linia care iese din colțul dreapta sus sau latura de jos parcă, doar atât, a durat vreo 15 minute cred.

| WayhaughtK explică (pentru LQH):

De reflex nu ai primit nimic?

| LQH a răspuns (pentru WayhaughtK):

Nu. Am văzut doar că pe unii îi întreba niște chestii simple de exemplu cu ce te ocupi, dar pe mine nici nu m-a întrebat.