| p0wer a întrebat:

In ce consta testul psihologic auto? Am tot cautat pe google un test asemanator ca sa imi fac o idee dar nu am gasit nimic.

2 răspunsuri:
| naya a răspuns:

La mine a fost o mazgaleala pe o hartie invechita, vroia sa fie o schita cu labirinte si eu sa gasesc ...nici nu mai stiu ce. era o vrajeala, asta acum 3 ani si ceva, aranja instructorul dinainte ca sa nu mai piarda timpul. acum poate...cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testul psihologic auto este o testare pentru a te vedea cit de atent si logic poti sa fii asta in prima parte a lui, e vorba de acele tabele, labirinturi, asemanari intre figuri geometrice samd, iar in partea a doua a testului se testeaza viteza de reactie, coordonarea miscarilor si alte chestii din astea cu ajutorul unei aparaturi electronice cu niste clapite de contact la ambele miini si la picioare pedale si un ecran in fata.