| Foxyyyyyyyyy a întrebat:

Cat m-ar costa o garsoniera in Brasov si un matiz la mana a doua?
funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru sebyk450):

Tre sa fii nebun sa dai mai mult de 1500 euro pe un matiz laughing Eu am matiz, si nu as da mai mult de atat pe altu... Are cateva caracteristici de masina, dar in principiu tot nu urci dealu cu ea daca pornesti aerul conditionat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru sebyk450):

Da nu cel care vinde e prost, ala care da atat e un idiot laughing Tu poti cere si 100.000 euro pe un Matiz rolling on the floor