| sorin a întrebat:

Cat costa un injector de matiz?

9 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

@leondardk. La matiz cineva i-a furat un piston si are doar 3 laughing sau a sarit pe drum de la fabrica pana la reprezentata. laughing matizul este in 3 cilindri deci are nevoie de 3 injectoare.

leonardk
| leonardk a răspuns:

De la baietii "destepti" din craiova poti lua un set de 4 buc cu 250 ron.Este bine sa le schimbi pe toate odata.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Corect - scuze! Eu am luat pentru cielo care are 4. Deci e posibil sa fie sub 250 ron.

| sorin explică:

Ms

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Costa putin peste 100 de lei. De aici http://www.craiovaforum.ro/vanzari-piese-auto/piese-matiz-251966.html, poti sa-l cumperi mai ieftin.

| me_9877 a răspuns:

Intre 170 si 185 ron depinde de unde il achizitionezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult decat matizul de pe Ubidr.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult decat matizul de pe Ubidr.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: