| Nicolae_Marin_Nagy_1984 a întrebat:

Cat ma costa o traducere legalizata pentru brif la o masina adusa din Germania? Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de fiecare traducator, nu sunt tarife maxime impuse, de obicei cca 40-50 lei pe pagina.
Legalizarea semnaturii traducatorului la notarul public costa minim 30 lei plus TVA de 19% (daca notarul este platitor de TVA), in total 36 de lei.

| 91ene324 a răspuns:

Daca mai are cineva nevoie, incercati la cei de aici: http://www.traduceriacteauto.ro/
Preturi super, iar traducerea o primiti foarte repede