| dolceromania a întrebat:

O masina adusa din Germania motor 2000 benzina,cat costa inmatriculatea ei cu toate costurile ITP, Asigurare si altele, ce documente am nevoie.

3 răspunsuri:
| vegeta a răspuns:

Pai la rar dai 450 si acum depinde la asigurare si depinde si pe cate luni faci asigurarea si cat vei da la asigurare nu poți stii ca depinde de varsta si de mai multe criterii! Un cost total cred ca ar fi pana in 10 mil

| dolceromania explică (pentru vegeta):

La rar era intr 80 si 150 lei, de ce acum 450 lei? Multumesc!

| suntserios a răspuns (pentru dolceromania):

Una e identificarea rar care costa 150 lei si se facea la masinile inmatriculare in Romania, alta e RAR ul care se face pentru masinile aduse din afara