| cossmy a întrebat:

Cat se face din Romania pana in Germania cu masina?thinking

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu de la Munchen la Bucuresti am facut in jur de 18 ore. Am tras tare prin Germania, apoi in Austria am rulat cu 130 kilomeri la ora, in Ungaria am mers cam cu 120 la ora. În Romania e greu, radare in prostie si sosele de proasta calitate.

12 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Depinde de masina, de ruta si destinatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maholea Aurelian January 15 at 8:15am
ajuta comunitatea de 10 000 de Romani sa impuna respect si sa reziste atacurilor rautacioase ale maghiarilor
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| Maly_8260 a răspuns:

Daca esti din satu-mare 3-4 ore

| badboy94 a răspuns:

1 zi

| xlmpq a răspuns:

In jur de 12-18 ore laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca conduci non-stop cu o masini care are limita de viteza cam 210km/h faci cum 18 ore.(eu iti sugerezi sa fie mai multi soferi in masina pentru ca drumul este foarte obositor si lung).

| push2gl a răspuns:

20 ore

regis
| regis a răspuns:

Depinde din care capat al Romaniei pana in care capat al Germaniei. Cred ca influenteaza destul de mult calculul o diferenta de +/- 1500 km...

| cossmy explică:

Mda...pai, din bucuresti la berlin...nu m-am gandit sa specifichappy

| Sofer a răspuns:

Din Bucuresti pana in Berlin sunt 1700 km si cam 18 ore faci pana acolo.

| OvYdYu0697 a răspuns (pentru Stefan):

Salut ce rută imi oferi din Germania(frankfurt pe main) pana la nădlac