| Radu15 a întrebat:

Cate locuri ar trebui sa aiba un opel zafira?

Răspuns Câştigător
| Adryano_4588 a răspuns:

7 locuriwinking

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pai sunt doua variante de Zafira: cu 5 si cu 7 locuri. Varianta cu 5 locuri ar trebui sa aiba 5, cea cu 7 locuri ar trebui sa aiba 7winking.

Later edit: daca ai cumva suspiciuni cu privire la faptul ca masina ta a fost modificata de un fost proprietar, poti verifica in documente. Numarul de locuri este prevazut atat in talon cat si in CIV.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cate ar trebui sa aiba. Cert e ca are 7 locuri happy

| marsat a răspuns:

7-2 in fata si 5 in spate
sau
5-2 in fata si 3 in spate

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

7 locuri.

| Baiaaanca a răspuns:

7 locuri.

| Jimmski a răspuns:

Deci este o masina minunata. O splendoare. Evident ca are 7 lokuri.Sincer sa fiu merita toti banii! fundita pls:X