| CristianApetrei a întrebat:

Vreau sa imi cumpar la vara un Opel Zafira model 2012 -2015. As vrea sa stiu ce diferente sunt intre Opel Zafira Tourer, Opel Zafira A, Opel Zafira A, Opel Zafira B si Opel Zafira C. Am vazut ca arata toate la fel si au aceleasi optiuni. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| davedavedave93 a răspuns:

Te sfătuiesc să adresezi această întrebare pe site-ul producătorului la secțiunea „contact" ori pe site-ul sau e-mail-ul unei companii de reprezentanță Opel. Așa vei primii cu siguranță toate informațiile.