| alex_4192 a întrebat:

Cateva exemple de scoli de soferi mai bune in bucuresti(daca se poate in sectorul3).

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Singura scoala de soferi buna din Bucuresti este autogeneral. Daca vrei cotate bine... sunt multe, dar buna cu adevarat numai autogeneral!

| bigalow a răspuns:

Apolodor isi are coda bagata si udreahee hee

| IMC90 a răspuns:

Trafic Auto Cristi, Scoala Teo.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cea mai buna scoala de soferi din partea mea si din partea multora carora le-am zis de ea este scoala de soferi BidiTrans din Rahova sector 5.Acolo toti instructorii sunt niste oameni de oameni care te fac sa vi cu drag la scoala nu cu frica(gen sa tipe etc).