| LegoLegolas a întrebat:

Câți elevi pot fi programați la traseu (examen auto practic) într-o zi? Întreb pentru că pe foaia de programare de la examen scrie ora 8:45 şi nu am avut obțiunea sa aleg ora la care sa fiu programat doar ziua. Sunt din Cluj programat pe 6 decembrie (poate mai este cineva de aici programat deodata cu mine laughing ) Şi povestiți-mi cum este procedura. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de numarul de examinatori. Un examinator poate avea cca 10 candidati pe zi.
Te sfatuiesc sa citesti Ordinul MAI nr.268/2010, in special prevederile privind proba practica si anexa cu greselile care se puncteaza, te va auta la examen.

1 răspuns:
| AmiraH a răspuns:

La ora ce au scris-o ei se face prezenta si dupa stai si astepti ca prostul (nu e vorba de tine) sa-ti vina randul. Examinatorii hotarasc ordinea in care examineaza elevii dupa bunul plac. Iti doresc bafta si exerseaza cat poti de mult pana la examen