| CaooChipi1994 a întrebat:

Salut astazi am luat Sala auto si nu am primit nici o foaie in care scrie ce punctaj am avut. dar am fost programat tot la traseu. si voiam sa stiu daca foaia aia imi trebuie la Traseu cand il dau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Felicitari pentru reusita!
Foaia aceea cu rezultatul de la teoretic o sa ti-o dea examinatorul la traseu, nu te ingrijora de asta.
Bafta!

1 răspuns:
| Goddess23 a răspuns:

Buna si felicitari. Nu iti trebuie acea foaie la traseu, putin conteaza punctajul atat timp cat ai fost declarat admis.