| AK47 a întrebat:

Caut sa achizitionez o motocicleta SS de 600cc. Buget de 2 000 E. Gasesc motoare cu 50 000 km. Este prea mult?

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Sunt motoare turate ca la balamuc[ca doar asa isi scot puterea astea]. pentru un asemenea motor, 50k sunt destul de multi kilometri.

| dru1darius a răspuns:

Daca ar fi sa cumperi un motor ingrijit la 50.000, cand ai mere cu el ai zice ca are doar 500km, insa oriunde in lume motoarele, in special de viteza sunt trase din greu, insa presupun ca esti incepator, pana cand te vei invata, iti va fi buna.
Poti gasi in bani astia un Yamaha R6, Kavasaki Zx 6, Honda Cbr 600, totul depinde de gusturile tale

| o0ops_2090 a răspuns:

Incearca aici: www.bikeshop.ro
Eu am avut un prieten ce a vandut acum 2 saptamani o Honda CBR adusa din strainatate, inmatriculata cu 1800E dar sincer nu stiu cati km avea dar arata super.
Gasesti la banii aia motoare bune chiar si in Romania. Asfalt uscat iti doresc.

| Costin3107 a răspuns:

Eu prea cred ca este asa de mult big grin fundita?