| AlexOzy a întrebat:

Caut sa cumpar motor second-hand Iveco Daily (preferabil 2.4/2.5 care sa mearga pe iveco din '9 (nu turbo!) in Timisoara. Are cineva sau stiti vreun loc de unde poate gasesc? Niste numere de telefon. Mersi.

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Http://www.dezmembrarimasini.ro/......timisoara/
Mai poti incerca la Mike Schrott numerele lor de contact sunt:
0744 612 509 - Mike
0744 239 630 - Romeo
0748 119 144 - Ginerica
0745 647 276 - Garovat Dan
0755 080 393 - Dani

Mai poti de asemenea sa arunci o privire pe aici http://www.autofun.ro/dezmembrari+auto+timisoara ai sanse sa gasesti cate ceva!

| AlexOzy explică:

Dezmembrarimasini.ro am gasit doar 2 nr., la mike am intrebat deja si doar turbo, la autofun doar 1 am gasit dar nu cred.
Alte locuri/persoane va rog? urgent ajutati-ma sau dati-mi linkuri unde ati gasit

| AlexOzy explică:

Astept raspuns va rog!