| Septaruu777 a întrebat:

Salutare! Am un audi a4 b5 iar mașina sta de 2 ani nemișcată, și am căutat pe drpciv la secțiunea de stare înmatriculare și îmi da Înmatriculare suspendată pentru ITP expirat! Intrebarea mea este ce înseamnă, și dacă numerele de pe mașina le pot pune pe alta masina(între timp am luat alta) chiar dacă e plătit impozitul la ea!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poți lua numerele de pe ea, mașina nu e radiata

| Septaruu777 explică (pentru suntserios):

Stiu,vreau sa o radiez ea este pe numele tatălui meu care a decedat acum 2 ani.O pot radia?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi maine la ITP si intreaba acolo, ei stiu sigur.