| anonim_4396 a întrebat:

Caut un instructor serios punctual sau o școală de șoferi serioasă pentru categoria B în BUCUREȘTI.

SUNT sătul de școli care spun că nu au profesor de legislație, ca nu au instructor, ca s-a imbolnăvit instructorul, ca nu poate să mai vina ca s-a stricat mașina și până la urnă ajung sa dureze 1 an!

Eu am mai făcut 3 școli de șoferii dar chestia nasoală care mi se întâmpla mereu estr faptul că o tot lălăiam când eu când ei și ajungeam să expire școala și să trebuiască să o fac din nou în general din cauza lor că spuneau motive ca nu au când să mă programeze pentru ca sunt foarte aglomerați și așa se făcea 1 an.

Caut o scoală sau un instructor unde să meargă repede
Să îi prezint că știu să conduc.
Să ii plătesc școala și orele.
Apoi sa facem câteva ore de preferat cât mai multe în aceeași zi, gen 2 ședințe.
După care să îmi dea dosarul să merg să dau examenul!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta in google maps vezi recenziile cea mai buna scoala are multe stele. Sau mergi in Brasov la convest company daca vrei e mai usor decat capitala nu e mult trafic. Scoala e buna serioasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu cred ca scoala e de vina... adica era de vina odata, dar de 4 ori hmmm.
Vezi la Vyo au zeci de masina

| RxTx a răspuns:

DUPĂ O CERCETARE DE 2 SAPTAMANI am ajuns la concluzia că mulți dintre instructorii auto fac pe interesanții și pe ocupații chiar daca lor le ghiorăie mațele de foame doar pentru faptul ca să exagereze la banii ceruți!
în București o școală de șoferi costa 1500 lei 2000 lei dar în Buzău costa doar 750 lei si chiar sunt dispuși să te primească instantaneu la cursuri pe când în București fac fite figuri că sunt ocupați că nu au timp...