| TheLastOne a întrebat:

Daca doresc sa-mi schimb instructorul auto (avand in vedere ca mai am 4 sedinte cu el si i-am platit tot ce am facut pana acum) exista posibilitatea ca el sa nu-mi dea dosarul spre a-l prezenta altui instructor. Pot face ceva in acest caz? Si daca mi-l va da, alt instructor ma poate prelua spre a intra in examen in urma absolvirii scolii cu cel de-al doilea?

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Daca nu iti convine ceva chiar si dupa prima sedinta de condus poti sa ceri dosarul, n-are treaba cu note si alte prostii de-astea. Colegu de mai sus habar n-are cu ce se mananca treaba asta.

3 răspunsuri:
| sandusandu12 a răspuns:

Te putut poti dar ai grija ca instructorul poate te supara si iti trece in raportul lui note mici si asta inseamna ca o sa te tina mai mult la examen

| TheLastOne explică (pentru sandusandu12):

Deci, sa inteleg ca programare examenului se face in functie de note? De suparat, nu prea ma intereseaza ca am si eu de ce sa fiu suparat (nu deschid aici alt subiect), dar nu imi poate influenta situatia la oras atat timp cat conduc corect, nu?

| TheLastOne explică (pentru MariusF23):

Si e obligat sa mi-l dea, nu?

| MariusF23 a răspuns (pentru TheLastOne):

Daca nu iti convine ceva chiar si dupa prima sedinta de condus poti sa ceri dosarul, n-are treaba cu note si alte prostii de-astea. Colegu de mai sus habar n-are cu ce se mananca treaba asta.