| TheOne19 a întrebat:

Ce alegeti dintre mini-suvuri(nissan qashqai, ford kuga etc.) si berlina(ford mondeo skoda superb vw passat) si specificati ce model de mini suv sau berlina va place oricare il vreti voi doar ca sa consume putin sa aiba motor maxim 2.000 etc

4 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Stai sa inteleg, vrei o masina buna, cu motor pana in 2000 cc, consum mic, ieftin de intretinut si cu sufletu-n rai?

| DoctorLove a răspuns:

Din toate astea enumerate de tine as alege Skoda Superb si VW Passat deoarece sunt masini nemtesti de calitate si te sfatuiesc sa-ti iei una cu motor turbo diesel. Consumul este acceptabil si au motoare si de 1900cmc sau chiar mai mari. Ca pret sunt destul de scumpe, daca ne referim la anul frabicatiei, dar sunt masini bune. Cele mai vechi din anii 2000-2005 costa de la 4000 E -- 8000 Euro.
Cauta si tu pe siteuri de vanzari auto si fa comparatii. Iti recomand masinile nemtesti! Noroc!

| theeminemshow a răspuns:

Suv de clasa mica toyota rav-4, iar berlina scoda superb,dar ditre astea doua prefer skoda superb pentru ca dintre un suv de clasa mica,mijlocie,mare si o berlina aleg berlina, dar dintre un suv de clasa mica, mijlocie, mare, o berlina si un "gip" aleg gipul, dar ca suv mic toyota rav-4 si berlina skoda superb.

| TheOne19 explică:

Dr love de ce nu alegi de ex un mini suv nissan qashqai ford kuga vw tiguan?