| goldenbullet a întrebat:

Ce ati alege dintre Mercedes E220, Bmw 525 si Volvo S60, toate diesel intre anii 2002-2006 si de ce?

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

Volvo e o mașină foarte bună, rezistentă, sigură, rafinată, fiabilă. E o alegere mai elegantă. De BMW-uri e plină țara asta și majoritatea sunt niște căruțe obosite.
Mercedes deja se știe că e și ea o mașină durabilă și cu motoare bune.

Personal aleg Volvo.

2 răspunsuri:
| bogdan456 a răspuns:

Eu as alege bmw 525 modelul 2004-2005 aleas smechere
Dar si mercedesui fain acum depinde ce vreau tu eu zic totusi ca bmw

| NuSuntAlTau a răspuns:

Mercedes E220, am un var care o are si o controleaza bine si zice ca e foarte buna pentru incepatori