| raducristian1 a întrebat:

Dau funda! Ce ati alege dintre Volvo S60 2.4 sau Mercedes E220, ambele diesel anul 2004-2006? Care este mai buna si mai rentabila din punct de vedere tehnic ( a pieselor )? Taxele si consumul le cunosc! Multumesc.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mercedes E220

| Yon1470 a răspuns:

Ambele sunt masini bune! Conteaza cat de uzate sunt si cat bani vei baga in ele.

| bogdan456 a răspuns:

Eu as zice volvoul e o masina foarte buna eu am volvo S60 2.4 din 2005 si n-am schimbat la el doar consumabilele si discurile de frana si volanta atat

| IonutYac a răspuns:

Din punctul meu de vedere mercededul are 3 stelute in plus deci este incomparabil cu volvo indiferent de motor